Sakarya Web Tasarım

Sakarya Web Tasarım içeriğimizde bu hizmetimiz ilgili tüm detayları bulabilirsiniz. Web tasarımı bilgi ve tecrübe gerektiren bir iştir ve tasarım programlarını veya web programlama dilleri olan HTML, CSS ve PHP gibi yazılım dillerini bilmek bu işi hakkıyla yapmak için maalesef yeterli değildir. Günümüzde tüm web tasarımcılar bir siteyi oluştururken bu siteyi Google arama motorunun istediği şartlarda oluşturmalıdır. İçeriğimizin ilerleyen bölümlerinde bu şartlara değineceğiz.

Sakarya Web Tasarım Nedir?

Sakarya’daki firmalara, işletmelere ve bireysel müşterilerimize yönelik verdiğimiz bu hizmetimiz sayesinde web sitesine sahip olmak isteyen herkese bu hizmeti fiyat/performans açısından en uygun şekilde vermeyi hedeflemekteyiz. Bugün birçok Web Tasarım firması bir web sitesine fiyat verirken minimum 1500 TL gibi bir teklifte bulunmaktadır. Diğer yandan, verilecek olan tekliften önce müşterinin ihtiyacını belirlemek çok önemlidir. Bu şekilde paket fiyatlar müşteri memnuniyetinden uzak bir şirket politikasından başka bir şey değildir.

Müşteri statik bir web sitesi istiyorsa, Örneğin; “Sakarya Beyaz Eşya” hizmeti veren bir işletme ise ve bu kelimeye yönelik verdiği hizmeti açıklayacağı bir web sitesine sahip olmak istiyorsa, verilen bu teklif oldukça abartılıdır. Bu tarz bir web sitesi oluşturmak için Web Tasarım veya Web Programlama gibi yetkinliklere sahip olmaya gerek yoktur. İlgili işletmenin tamamen arama motoruna göre hareket etmesi gerektiği için WordPress tabanlı, hızlı ve efektif bir temaya sahip bir web sitesi, müşterinin ihtiyacını görecektir. WordPress Scripti kolay bir şekilde yönetilebilen, SEO açısından oldukça kullanışlı bir script olmakla birlikte bu yazılımın maliyeti de oldukça düşüktür.

Sakarya Web Tasarım
Sakarya Web Tasarım

Sakarya Web Tasarım Fiyatları Nedir?

Kozba Teknoloji olarak bu hizmeti vermek istememizin temel sebebi, ilimizde bu hizmeti veren kişilerin fahiş fiyat uygulamalarına son vermektir. Bu konuda her rakibimizi suçlamıyoruz, bu noktada yanlış anlaşılma olmasın. Diğer yandan, ilimizde faaliyet gösteren web sitelerini incelediğimizde, genel olarak web sitelerinin tasarımlarının fi tarihinden kalma olduğunu söyleyebiliriz. Yine bu alanda hizmet veren bir web sitesinin SSL sertifikasının olmayışını da hayretle karşılamaktayız.

Teknolojiye ayak uydurmak, yenilikleri takip etmek ve şartlara göre hareket etmek bir Webmaster’ın temel sorumlulukları arasındadır. Bu sorumluluklara ve gerekli iş ahlakına sahip olduğumuzu düşünerek, web sitesinde herhangi bir satış yapmayacak olan ve statik sayfalara ihtiyaç duyan müşterilerimize açılışa özel 1 yıllık maliyeti 1000 TL olacak şekilde web sitesi tasarlamaktayız. İkinci yıl ise sadece Domain ve Hosting giderleri (Yıllık 200 TL) olacak şekilde sizlere hizmet vermek için hazırız.

Sakarya Web Tasarım içeriğimiz sürekli olarak güncellenecektir, bizi takipte kalmaya devam edin. Hizmetlerimiz sayfamızda yer alan tüm hizmetlerimize ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu Kriterleri

Sakarya Web Tasarım hizmetimizde dikkat ettiğimiz bir diğer husus ise SEO’dur. SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu temelde Site İçi (On-Page) ve Site Dışı (Off-Page) olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Site İçi bölümü web tasarımın bir konusudur ve web sitesi oluşturulurken bu kriterlere dikkat edilmelidir. Peki bu kriterler nedir?

SSL Sertifikası

Günümüzde tüm sitelerin SSL sertifikası olmalıdır. Bu sertifika Google Arama Motoru tarafından aranan şartların başında gelmektedir.

Site Hızı

Tasarlanan web sitesinin hızlı olması da aranan en önemli kriterlerin başında gelmektedir. Fi tarihinden kalma tasarımlar ve kodlama yapıları sitenin hızlı olmasının önündeki en önemli engellerin başında gelmektedir. Yine site içi seçilmesi gereken Hosting’de oldukça önemlidir. Kötü firmalardan alınan Hosting, web sitesinin hızlı bir şekilde yanıt vermesini engellemektedir.

İçerik-kod oranının da yüksek olması önemlidir. Kurumsal sitelerinde birçok resim kullanmak yerine içeriğe önem vermek gerekmektedir. Son trendlerde içerik-kod oranı yüksek olan siteler sıralamada üst sıralarda yer almaktadır.

Title – Description ve Anahtar Kelime Seçimi

Hedeflenen kelime en önemli konuların başında gelmektedir. Örneğin, “Sakarya Beyaz Eşya Tamiri” kelimesi hedefleniyorsa web sitesinde bu kelimenin Title, Description alanlarında kullanılması gerektiği gibi bu anahtar kelimenin H1, H2 ve H3 gibi etiketlerle de desteklenmesi ve web sitesinin içerisinde makul bir şekilde dağıtılması gerekmektedir.

Yorum yapın